Secret

booksiay

Secret

Reklamlar

kitap yayınlandığı 2006 yılında çok satanlar listesinde zirveye oturmuştu. Aynı yıl okuduğumda bana yeni bir pencere açmakla kalmamış, o pencereden dışarı bakmamı sağlamıştı.

Reklamlar

Hayatım boyunca, çalışmalarına ve keşiflerine olduğu kadar, felsefelerine de hayran olduğum insanların “Sır”rı bildiklerini anlatıyordu.

Neydi bu “Sır”?…

Reklamlar

Her zaman merakının peşinden giden bir insan olarak, “Sır”rı öğrendiğimde yaşadığım şoku kelimelerle tarif edemem. Ancak, 2019 sonbaharında bu yazıyı yazarken, geçmişime dönüp baktığımda sadece hayatımı ne kadar olumlu geliştirdiğini söyleyebilirim.

Merak ediyor musunuz? o zaman okuyun ve kendi “Sır”rınızı bulun… Ayrıca Netflix’te belgesel şeklinde çekilmiş röportajları da seyredebilirsiniz.

secret

Kitabın konusu tanıtım bülteninden gelsin:

Reklamlar

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır Asırlar boyunca elden ele dolaştı. Ona gıpta ettiler. Sakladılar. Kayboldu, çalındı ve inanılmaz paralara satın alındı. Tarihin en önemli kişilerinden bazıları bu yüzyıllar yaşındaki Sır’rı çözmüştü. Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie ve Einstein’ın yanı sıra kimi kaşifler, teologlar, biliminsanları ve büyük düşünürlerin çoğu Secret’a hakimdi. Sır, şimdi dünyaya açıklanıyor.

“Secret’ı öğrendikçe istediklerinize nasıl sahip olabileceğinizi, nasıl istediğiniz her şey olabileceğinizi, ya da istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi anlayacaksınız. Gerçekten kim olduğunuzu anlayacaksınız. Hayatta sizi bekleyen gerçek kusursuzluğu anlayacaksınız.”
(Tanıtım Bülteninden)

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: