Secret

booksiay

Secret

kitap yayınlandığı 2006 yılında çok satanlar listesinde zirveye oturmuştu. Aynı yıl okuduğumda bana yeni bir pencere açmakla kalmamış, o pencereden dışarı bakmamı sağlamıştı.

Hayatım boyunca, çalışmalarına ve keşiflerine olduğu kadar, felsefelerine de hayran olduğum insanların “Sır”rı bildiklerini anlatıyordu.

Neydi bu “Sır”?…

Her zaman merakının peşinden giden bir insan olarak, “Sır”rı öğrendiğimde yaşadığım şoku kelimelerle tarif edemem. Ancak, 2019 sonbaharında bu yazıyı yazarken, geçmişime dönüp baktığımda sadece hayatımı ne kadar olumlu geliştirdiğini söyleyebilirim.

Merak ediyor musunuz? o zaman okuyun ve kendi “Sır”rınızı bulun… Ayrıca Netflix’te belgesel şeklinde çekilmiş röportajları da seyredebilirsiniz.

secret
Reklamlar

Kitabın konusu tanıtım bülteninden gelsin:

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır Asırlar boyunca elden ele dolaştı. Ona gıpta ettiler. Sakladılar. Kayboldu, çalındı ve inanılmaz paralara satın alındı. Tarihin en önemli kişilerinden bazıları bu yüzyıllar yaşındaki Sır’rı çözmüştü. Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie ve Einstein’ın yanı sıra kimi kaşifler, teologlar, biliminsanları ve büyük düşünürlerin çoğu Secret’a hakimdi. Sır, şimdi dünyaya açıklanıyor.

“Secret’ı öğrendikçe istediklerinize nasıl sahip olabileceğinizi, nasıl istediğiniz her şey olabileceğinizi, ya da istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi anlayacaksınız. Gerçekten kim olduğunuzu anlayacaksınız. Hayatta sizi bekleyen gerçek kusursuzluğu anlayacaksınız.”
(Tanıtım Bülteninden)

 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

error: Content is protected !!