BOOKSIAY – Hakkımızda

booksiay

BOOKSIAY – Hakkımızda

booksiay

BOOKSIAY © Hakkımızda

En iyi kitap, film, dizi önerileri, yorumları, alıntıları, replikleriy ve çok daha fazlasını “Booksiay * Dünden Yarına” içinde bulacaksın. Şimdi gel ve bir göz at. Pişman olmayacaksın…

Onlar sahildeki ayak izleri gibiydi ve zihnimde izler bıraktı…

İçimizden geçenlerle ve içimizden gelenlerle birleşti. Evrenin dili ve evrenin sesinden bir çağrı gibi blogda yerlerini aldı.

Dünyamızda deneysel bir hayatın içinde, hepimizi etkileyen koşulların sürekli değiştiği bir evreni paylaşıyoruz. Gençler açısından baktığımızda şaşkınlıkları, kaygıları bana çok tanıdık geliyor. Bugün doğan bir bebek yirmi yaşına geldiğinde, varolan mesleklerin %60 ı yok olacak, kalan %40 ı da evrimleşecek. Oranlar değişse bile bu gerçekliği buraya kaydetmekte yarar var.

Reklamlar

Tüm dünya güncellenerek yeni bir döneme geçiş yapıyor. Biz de güncellenen hayata ayak uydurmaya karar verdik. Booksiay ile yaratmaya çalıştığımız bu “sanal kütüphanede” gönüllü gençlerle bir aradayız. Booksiay Yazarlar bölümünde tanışacağınız genç kalemlere gelince; Can ve Ece benim ikizlerim. Eren onların okul arkadaşları ve Simay da yeğenim. Ara sıra kedimiz Sherlock da göz kırpacak. Bu site onların geleceğin dünyası için antreman yaptıkları bir “Deney Bahçesi” benim de “Hobi Alanım”.

Bokksiay içerisinde gözden kaçırdıklarımız konusunda yorumlarınızla katkılarınızı bekliyoruz.

Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

error: Content is protected !!