BOOKSIAY
Booksiay

Booksiay İletişim & Site Haritası

Booksiay İletişim & Site Haritası

Anasayfa menümüz kategoriler başlığı altında düzenlenmiştir. Yazılar ve videolar kitaplar, filmler, diziler ve dünden yarına kategorileri altında toplanmıştır.Tüm yazılarımız bu türlere göre arşivlenmiştir. Okuyucunun dikkatine bölümünde yazarlarımızın sayfalarını ve bağlantılı sitelerimizin linklerini bulabilirsin.

Merak ettiğin konularla ilgili yazıları, sitenin arama butonuna ilgili kelimeyi yazarak bulabilirsin. Yazdığın kelimeyi içeren tüm yazılar otomatik olarak listenecektir.

Yeni yazılardan haberdar olmak istersen ABONELİK İÇİN ana sayfanın sağ tarafında göreceğin bölüme( mobil ekranda en altta) sadece E-POSTA adresini yazarak “Abone ol! ” butonuna basman ve sana gelen maile onay vermen yeterli.

O zaman daha sık görüşürüz…

Gerçek Mucizlerin Masalı Godael – İlknur Akpınar Yücedağ kitabını satın akmak için resimdeki linke tıkla

Booksiay

Sosyal medya ve Youtube hesaplarımızdan videolarımızı izleyebilirsin ve yazılarımızla akışımızı takip edebilirsin. Tüm sosyal medya hesaplarımızın bağlantılarına sitenin başlığının hemen yanındaki ikonlardan ulaşabillirsin.

Sosyal Medya Dm’lerin otomatik yanıt alır ve verir. İletişim için canlı destek hattındaki iteşim yöntemlerini kullanabilirsin. Canlı desteği webde ve mobilde ekranın sağında bulabilirisin.

Bize zaman ayırdığın için teşekkürler…

İlknur Akpınar Yücedağ

Booksiay İlknur Akpınar Yücedağ
Booksiay/ İlknur Akpınar Yücedağ

Booksiay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: