HOŞGELDİN

booksiay

HOŞGELDİN

kitap film dizi hoşgeldin booksiay

Kitap Film Dizi Dünyamıza Hoşgeldin

Zaman hızla akarken teknoloji yolculuğunun da hızlandığını fark ettim. Zamanla olan amansız mücadelemde bu konuda evrimleşmezsem sadece fiziksel değil, zihinsel olarak da gerçekten yaşlanacaktım.

Tam bu noktada eşimin ve oğlumun teşvikleri ve desteğiyle düşünce baloncuklarımı burada toplamaya başladım.

Yazılarım sevdiğim yazar, bilim insanı, sanatçı ve deneyimleyicilerden alıntılarla başladı.

2018 aralık ayında yazdığım #GERÇEK MUCIZELERIN MASALI GODAEL isimli romanım ile düşüncelerim düzenli yazılara dönüşmeye başladı.

Reklamlar

2019 yılında https://www.booksiay.com sitesi ve “booksiay” instagram hesabım ile kitabımdan alıntılar sürece dahil oldu. Bu site “bir kitap okudum hayatım değişti” cümlesini kullandığım, etkilendiğim kitapların alıntı ve yorumlarıyla başladı. Ek olarak kitaplara yeni boyutlar kazandırma becerisine sahip dizi ve filmleri de bulacaksın.

Dünyamızda deneysel bir hayatın içinde, hepimizi etkileyen koşulların sürekli değiştiği bir evreni paylaşıyoruz. Özellikle gençler açısından baktığımızda şaşkınlıkları, kaygıları bana çok tanıdık geliyor. Bugün doğan bir bebek yirmi yaşına geldiğinde, varolan mesleklerin %60 ı yok olacak, kalan %40 ı da evrimleşecek. Oranlar değişse bile bu gerçekliği buraya kaydetmekte yarar var.

Tüm dünya “güncelleniyor”. Biz de güncellenen hayata ayak uydurmaya karar verdik. Yaratmaya çalıştığım bu “sanal kütüphanede” gönüllü gençlerle bir aradayım. 2021 de, yirmili yaşlarını süren ve üniversite okuyan ikizlerim Can & Ece, onların arkadaşları Eren, henüz 18 yaşına yeni giren yeğenim Simay’la da tanışacaksınız. Zaman zaman da kedimiz “Sherlock” sizlere göz kırpabilir. Bu site onların geleceğin dünyası için antreman yaptıkları bir “Deney Bahçesi” benim de “Hobi Alanım”.

Sitemizdeki ve kanalımızdaki videolarımızın tamamı kendi mutfağımızda pişirdiğimiz”ev yapımı” organik ürünlerdir. Müzikler Youtube “ses kitaplığından”, kitaplardaki görüntüler kişisel fotoğraf ve video arşivimizden kullanılmaktadır. Keşke filmler için de aynı şeyi yapabilsem ama maalesef kendi halinde bir izleyiciyim. Bilmeden telif ihlali yapmışsam şimdiden özür dilerim. Bizim neslin dediği gibi; kusurumuz varsa affola…

Gözden kaçırdıklarımız konusunda yorumlarınızla katkılarınızı bekliyoruz.

Kitap Film Dizi Dünyamıza Hoşgeldin

Sohbetimize hoş geldin!

www.booksiay.com

 

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

error: Content is protected !!