BOOKSIAY©

MUCİZELERE İNANIR MISINIZ?

ben inanırım ! MUCİZE hayatın kendisidir! Bazen ödüller tuzaklara, kayıp veya başarısızlıklar ödüle ve en önemlisi bir felaket mucizeye dönüşebilir. Bunlar “ Hayatın”  bizi koruma, eğitme ve geliştirme yöntemleridir.

Beni tanıyan herkes ne kadar objektif, mümkün olduğunca optimist ve ayakları yere basan biri olduğumu bilir. Aklım her zaman pozitif bilimden yana çalışır, ancak, daima sağduyumu ve hislerimi takip eder. Bu iki kutuplu akıl ve yürek dünyasında yolumun “Kuzey Yıldızı”  Sevgi’dir

Evet, yeni hayat, yeni macera… 50 yaşımın arifesinde, aileme “miras” kalacak bir masal hediye etmek istedim. #Gerçek Mucizelerin Masalı – Godael!

Kitap başta tüm aile üyelerime ve kendini benim aile çatımda gören ve kim olduklarını bilen herkese ithaf edilmiştir…

Bu maceraya girmeme sebep ve kitabın fikir babası olan kardeşim Soner’e, varlık sebeplerimiz Annem ve Babama, yolumun ışığı olan, hem cesaret hem editörlük desteği veren eşim Volkan’a ne kadar teşekkür etsem azdır.

Hayatımızın anlamları, gurur kaynaklarım ikizlerim Can & Ece ve Simay’a, hayat yoldaşlarım Selda, Tufan, Tarkan, Deniz’e ve Filiz Abla’ya yazdığım her süreçte bana destek oldukları ve teşvik ettikleri için çok teşekkür ederim.

Bu mirasın varoluşuna ve nefes almasına destek veren, bir dosttan çok daha fazlasını ifade eden “meleklerim” Mehmet Taner, Zuhal Alyanak Taner ailemizin en önemli parçalarıdır. Ne kadar minnet duysam azdır.

Yayınlanma sürecinde bana mentörlük yapan, ilk andan itibaren adım adım desteğini esirgemeyen ve olağanüstü anlatımıyla kitabın arka kapak yazısını kaleme alan, sevgili dostum Uzay Gökerman’a sonsuz teşekkür borçluyum.

Son olarak, Cinius Yayınevi sahibi sevgili Zeynep Aytekin, editörüm Alp Arslan,  kapak çalışmasını yaratan Neslihan Yardımlı ve emeği geçen tüm çalışanlar, sizlerle olmak çok güzel… Yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkürler…

Hoş geldin “GERÇEK MUCİZLERİN MASALI- GODAEL”!

Evrene ve sizlere emanet ediyorum. Sevgiyle…

1 thought on “MUCİZELERE İNANIR MISINIZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: